Smtpl

Plátěná taška je jasná volba!

Někteří zákazníci si igelitovou tašku sami koupí, protože svůj nákup musí do něčeho dát. Jiní sahají po ekologičtější variantě, tedy tašce papírové. Ovšem nejekologičtější a nejvíce udržitelná je taška látková.

nakupování

Mnozí zákazníci již svojí látkovou tašku mají a opakovaně ji pro své nákupy využívají. A co je dobře, že je jich stále více. K tomuto udržitelnému vztahu k životnímu prostředí v nemalé míře přispívá i fakt, že mnozí obchodníci svým zákazníkům látkovou tašku darují a někteří obchodníci zase po jejím zakoupení a poškození nabízejí její bezplatnou výměnu. A to je velice pozitivní.

Zákazník je nadmíru spokojený a obchodníkovi samotnému, se díky takovému kroku nabízí velký marketingový potenciál v propagaci své firmy, značky a svého loga.Tím, že zákazníci budou nosit tašku, upozorňující právě na vaši firmu, se stoprocentně zvýší informovanost a povědomí o ní.

Navíc, jelikož je taška opakovaně použitelná, neskončí tak jako její igelitová příbuzná po jednom použití někde na skládce, ale bude na vaši firmu upozorňovat do té doby, kdy se taška nezničí a zákazník ji bude moci používat.

Látková taška je ekologická a udržitelná, protože je pratelná, ale její výhoda spočívá i v tom, že je velice dobře využitelná. Mívá praktické rozměry, je lehká, skladná a hned tak se neroztrhne, jako igelitka. Proto je možné použít ji kdykoli, kdekoli a na cokoli. Látkové tašky se vyrábějí v různých barevných provedeních i s různým potiskem. Takovou tašku využijete nejen na nákup, ale můžete v ní přenést oběd, knihy do knihovny, věci na cvičení, můžete si ji vzít do města i na výlet. Látková taška se hodí vždycky a nezabere v kabelce či batohu žádné místo. Taška je vhodným dárkem nejen pro zákazníky, ale neurazí ani obchodní partnery a jistě potěší i vaše zaměstnance.

Naše tašky jsou velmi kvalitní, vyrobené ze 100 % bavlny, mají dlouhá ucha s pevným křížovým prošitím zajišťující větší pevnost. Tašky v praktické velikosti 38×42 cm se nejen dobře nosí, ale zároveň jsou elegantní a vejde se do nich mnoho věcí. Náš sortiment je vhodný na reklamní potisk i výšivku. Všechny produkty disponují vysokou kvalitou materiálu i šitím. Předností je i zajímavá cena a dodání objednaného zboží do 24 hodin. Samozřejmostí je osobní přístup k zákazníkovi a zajištění komplexního balíčku služeb naší firmou. Balíček obsahuje tiskovou technologii, návrh grafického designu a distribuci objednaného zboží. Rádi vám poradíme s výběrem nejvýhodnějšího produktu a vy si již sami určíte vaše specifické požadavky.Pro bližší informace nás kontaktujte a sami se přesvědčte o kvalitě našeho zboží.

tašky

Výhody pro vás:
· Zboží dodáváme do druhého pracovního dne. Zasíláme i na dobírku.
· Možnost odběru již od jednoho kusu.
· Dopravné a poštovné neúčtujeme u objednávek nad 6.000,- Kč bez DPH.
· Větší množství dovezeme (platí pro celé území ČR).