Smtpl

Misky a sklenice na klíčení jako součást narozeninového daru

Vánoční a narozeninové dárky mohou být různorodé a lze je rozdělit na ty praktické, na méně praktické, na dekorativní, a bohužel v některých případech i na nepotřebné a kýčovité. Stává se, že se někdy dokonce sejdou dva dárky na stejné téma. Obdarovat někoho čímkoli, co bude prospěšné jeho zdraví, je tím nejuváženějším počinem, prokazujeme tím našim blízkým fakt, že nám na nich skutečně záleží. A nezapomínejme také na známé duchovní pravidlo, že cokoli vysíláme, se nám později navrátí.

ředkvičky

Za pozitivní skutky přichází i pozitivní odměna, ačkoli to může trvat někdy déle a připadat nám, že šlo jen o házení hrachu na zeď.
Podepsat se na našem zdraví a na zdraví našich blízkých pozitivním způsobem ve formě darů lze velice různě. Mohou to být poukázky na wellness, na kosmetiku, masáže, relaxační procedury, pořízení prospěšných pomůcek a nářadí, např. bicyklu, trampolíny, lyžařského vybavení, sportovního oblečení a obuvi a také produkty zdravé výživy. On někdy dárkový koš plný ořechů, ovoce a jiného zdravého mlsání zmůže mnohem víc, než nový mobilní telefon.
Součástí dárkového balení se mohou stát i některé přípravky a technické doplňky, např. sušička ovoce, jogurtovač, anebo třeba sklenice či misky na klíčení semínek https://www.nakliceno.cz/misky-a-sklenice-na-kliceni/.

řeřicha setá

Sušené ovoce, známé z minulosti jako křížaly, jsou zdravé mlsání a přijdou vhod dětem i dospělým a rozhodně jim prospějí mnohem více, než běžné bonbóny, žvýkačky a další sladké neřesti z bílého cukru. Plný sáček křížal je ideální volbou, jak dětem zpestřit třeba školní výlet.
Jogurt si můžete vyrobit doma, stačí k tomu kvalitní mléko (dokonce i krabicové), jogurtová kultura z prvního jogurtu (další už budete sbírat z těch vyrobených doma) a přístroj, v němž se vytvoří přirozené jogurty za pár hodin.
Misky na klíčení jsou speciální nádobky ze zdravotně nezávadného akrylového plastu, necháte v nich vzejít cizrnu, fazolky mungo, pšenici špaldu, pískavici řecké seno, zkrátka co vás napadne, a to ve třech patrech nad sebou. V každém může být jiný druh semínek. Za pár dnů máte na stole vynikající zdroj výživy bez konzervantů a umělých barviv, nabitý antioxidanty, enzymy, vitamíny a minerály.