Smtpl

Monero mining, miner a těžba

Kryptoměny jsou v posledních letech velice populární. Všechno to začalo zejména bitcoinem, ale v dnešní době existují i jiné měny, o které můžete mít zájem. Od bitcoinu se to všechno začalo odvíjet, byl populární a každý chtěl těžit právě tuto měnu, ovšem za poslední dobu tato kryptoměna upadá a její těžení již není tak efektivní, proto se často přechází na jiné typy, které ještě nejsou také známé.
síť těžení
Vyplatí se například těžba Monera

  • Monero těžba možná není tak známá, za to je velice efektivní. Nejedná se o nic složitějšího, tato kryptoměna je na samotný výdělek spíše jednodušší. Je dostupnější a to díky mnohým vlastnostem. Zejména se dá těžit pomocí RIGu s kvalitními grafickými jednotkami.
  • Zařízení, které vám bude zajišťovat tuto kryptoměnu se nazývá miner. Samotný miner představuje klasický RIG. Ten osadíte základními součástkami a můžete začít vydělávat.

Kvalitní optimalizace zařízení je základ dobrého výdělku

Monero je velice populární a to díky své anonymitě. K získání této kryptoměny nepotřebujete žádné extrémně složité zařízení, a proto je tato možnost dostupná pro každého. Výdělek bude záležet na tom, zda budete mít dostatečně výkonné zařízení. Nejdůležitějším krokem je tedy správná optimalizace vašeho zařízení – mineru. RIG musíte osadit špičkovými komponenty, aby bylo těžení co nejefektivnější. Jedině tak můžete být s celým procesem spokojení a jedině tak si něco vyděláte. Ideální jsou čtyři a více jednotek GPU. Nesmíme zapomínat také na správný software, bez kterého byste to jen těžko dokázali. Jakmile budete mít tento kvalitní základ, pak už nic nebude bránit tomu, abyste si přišli na své.
čísla, analýza
Žádné nepoctivé metody nejsou součástí procesu. Na ty rovnou zapomeňte.
Tato kryptoměna má hned několik důvodů proč je tak cenná. Zejména se jedná o její anonymitu, ta je prvořadá. Následuje stále se zvyšující hodnota. Velice příjemná vlastnost, kterou ocení snad každý z nás. V neposlední řadě přispívá ke kladným vlastnostem také fakt, že se jedná o jednoduchou těžbu. Měna je založená na CryptoNote.