Smtpl

Na přikoupení velké komerční budovy nechcete dát finance

Ano, jednak jsou nyní takové objekty velmi drahé a navíc nesehnatelné. Takže co nyní udělat, jak navýšit počet kanceláří a šatny pro zaměstnance? Naštěstí, váš pozemek, na kterém jsou současné budovy vaší firmy, je jednak rozsáhlý a jednak také je v centru města. Bohužel, stavět zděné budovy tam nemůžete, ale jedno řešení by se našlo. Můžete si zakoupit několik mobilních domů a ty po umístění na váš firemní pozemek budou plnit úlohu jednak kanceláří a jednak i šaten pro vaše firemní pracovníky. A stávající budovy vaší firmy se změní na skladové prostory, kde umístíte množství náhradních komponentů pro výrobní proces vaší firmy. A pokud se ptáte, kde tyto mobilní domy nebo také mobilheimy koupit, tak můžete například oslovit společnost, která se zabývá prodejem mobilních domů.

staré mobilní domky

Můžete si u této společnosti objednat tento mobilní dům nový, nebo i použitý. Dokonce si můžete vybrat, zda komplet zařízený nábytkem, jako jsou pohovky, stoly, skříně a nejen uvedené. Také kompletně a to moderně zařízená kuchyň, kde budete mít podle svého přání nejen sporák, ale také i lednici, myčku nádobí a digestoř. Samozřejmě, že také WC a koupelna budou komplet vybavené. To znamená umyvadlem, sprchovacím koutem a pračkou.

starý mobilní dům

Také je zde možnost si vybrat mobilheim pro sezónní pobyt nebo celoroční. Ale pro vás a vaši firmu to bude mobilní dům celoročně obyvatelný, velmi dobře zaizolovaný. To vše uvedené vaše zaměstnance ohromí a budou si velmi vážit vašeho kroku spojeného s nákupem těchto domů. Ale tyto domy nejsou určené jen pro firmy a jejich kanceláře, jsou také pro lidi, co chtějí žít a bydlet ve vlastním. Je to ideální koupě bez zadlužení se. Ano, zde stačí jen mít pozemek a možnost napojení na inženýrské sítě a máte vystaráno. Současné drahé energie můžete ušetřit vybranými topidly a již výše uvedeným důkladným a kvalitním zateplením.