Smtpl

Obří aquapark se spoustou možností

Aquapark, kam se vejde téměř 7 000 lidí, desítky tobogánů a skluzavek pro děti, vodní ostrovy, které oddělují tropické parky s pralesem a různými prolézačkami, písečné pláže. To vše je zde k dispozici!
 
Hotel se nachází zhruba 35 km jižně od Berlínu, což je asi 300 km od Prahy.
 
Můžete využít různých akcí a slev pro děti, děti do 6 let mají vstup zdarma  jsou také k dispozici vstupenky s platností až 1 rok, což může být i ideálním dárkem pro někoho blízkého.

aquapark
 
Proč zrovna Tropical Islands?
 
•        Navštívíte jeden z největších Aquaparků na světě
•        Vzhledem k velkým možnostem je relativně nízná cena vstupného – v bazénech jsou vodní bary, kde sedíte napůl ve vodě a u toho popíjíte s přáteli šampaňské, nebo vyzkoušejte různé typy saun či solárních sluncí.
•        V komplexu samozřejmě nechybí ani posilovna či minigolf
•        Tolik atrakcí a míst, že nestihnete vše projít ani za jeden den!
•        Nezapomenutelný zážitek, vzpomínky vám nikdo nevezme 🙂
•        Až na slanou vodu si zde příjdete téměř jako u moře
 
 
Na tomto skvostném místě si můžete dokonce i letět balonem, který vám z výšky zhruba 20 metrů ukáže celý komplex!
 
Můžete navštívit i Tropickou vesnici, která je všude kolem bazénů, jsou zde různé obchody, kde můžete nakoupit suvenýry jako památku, či různé jiné zajimavosti. Udělejte radost někomu, kdo s vámi jet nemohl a přivezte mu něco hezkého.

hala
 
Cesta vám zabere zhruba tři hodiny autem (z Prahy). Pokud chcete strávit v Tropical Islands delší dobu, je zde možné si pronajmout Mobilní domky či klasické dvoulůžkové pokoje.
 
Před samotnou halou se nachází obří parkoviště, parkovné je zdarma! Přijet můžete i s obytnými automobily, parkovací místa jsou vyhrazena i pro ně.

vodní hry
 
Pokud jste poslední dobou unaveni z práce, máte mnoho starostí, nebo chcete zkrátka jen využít dovolenou a pár dní si odpočinout, zkuste toho skvělé místo, ve kterém si budete připadat jako ve snu!