Smtpl

Reklamní dárky a předměty

Pro své zaměstnance či spolupracovníky máte možnost pořídit reklamní i firemní kvalitní oblečení. Na toto oblečení lze nechat natisknout či vyšít logo vaší firmy. Díky tomu můžete získat i reklamní textil pro své zákazníky a ostatní lidi.

A jaké možnosti máte na výběr z reklamního textilu? Můžete například pořídit trička, tílka, polokošile, mikiny, čepice, legíny, bundy, vesty, kšiltovky, šály a nově také roušky. V nabídce jsou i ručníky, plátěné či papírové tašky. Je nutné podotknout, že na potisk a jako reklamní předmět můžete využít i jiné věci než jen textil. U oblečení je výhoda v tom, že jde o praktický dárek, které vaše zaměstnanci ocení. Získáte tak i oblečení vhodné pro pracovní podmínky ve firmě.

reklamní oblečení

Oblečení můžete vybírat z různých barev i materiálů. Některé oblečení je unisex a jiné zas pro muže, ženy či děti. Díky logu a dalším možnostem tisku na oblečení získáte skvělý reklamní předmět, který lidé ocení. Nejenom že ho využijí a budou ho nosit, ale také ocení, že jde o produkt, který je praktický, pohodlný a využitelný. Některé reklamní předměty lidé doma odloží a už si jich nevšimnou. Ale oblečení lidé budou nosit a všimne si ho tak spousty dalších lidí. Vaše logo se díky tomu rozšíří do podvědomí dalších potencionálních zákazníků. Oblečení má i tu výhodu, že má velkou plochu pro potisk. Můžete si sami navrhnout, kam logo necháte dát, či si můžete v obchodě nechat poradit a navrhnout tisk.

reklamní mikina

Můžete vybrat také oblečení z přírodních materiálů, jako je 100 % bavlna. Lidé ocení i vaše ekologické smýšlení, a že myslíte i na blaho naší planety. Díky tomu, že pořídíte ekologický dárek, tak ochráníte planetu před dalšími zbytečnými plasty na víc. A už i díky tomu si uděláte dobré jméno u svých zaměstnanců, klientů i zákazníků. Mimo oblečení můžete vybrat i další ekologické dárky, jako plátěné tašky, skleněné nádoby na vodu apod.