Smtpl

S kvalitní inspirací to půjde snadněji

Každý, kdo se někdy pustil do stavby nebo přestavování kuchyně, se asi setkal s tím, že musel složitě kreslit, plánovat, přestavovat a vymýšlet. Přijdete s nějakou představou, a pak zjistíte, že musíte přeměřovat, měnit, dělat kompromisy, a celý výsledek nakonec vypadá o dost jinak, než jste si vysnili. Co kdyby tady ale byla možnost, jak si celý proces usnadnit? Máme pro vás skvělou novinku. Řešení existuje. A máte ho na dosah ruky.

návrh moderního bytu

Stačí pár kliknutí na internetu, a objeví se vám celá škála fotografií kuchyní ve všech možných stylech. Líbí se vám jednoduchý skandinávský design, založený na dřevě a světlých barvách? Není problém. Nebo jste spíše fanoušky rustikální Provence? Ale jistě. Na své si přijdou i fanoušci ultramoderních kuchyní, ale i příznivci mírného retra. S pomocí fotek kompletních interiérů snadno zjistíte, co je všechno na trhu, a také si uděláte obrázek, co se do vašeho prostoru vejde.

kuchyně v černé

Jakmile víte, v jakém stylu kuchyni chcete, a co v ní všechno má být, je čas na výlet do designérského studia. Tady budou rádi, že máte svou představu, a pomohou vám vymyslet řešení přímo na míru. Co pro vás udělají? Nejen, že vám udělají 3D model, ale také vědí, co se hodí do malých i velkých kuchyních a mají přesný přehled, co všechno je na trhu v nabídce. Jakmile uděláte obrázek, je na čase začít plánovat samotnou stavbu. I tady vám jistě pomůže, když budete vědět, co chcete. Rychle totiž poznáte, když něco není, jak by mělo být.

Samozřejmě, ten samý postup se dá uplatnit i pří plánování dalších místností v domě. Například když plánujete koupelnu, tak je určitě dobré vědět, jak velká pračka se vám tam vejde, a jestli vanu nebo sprchový kout. Při plánování obýváku vám zase obrázek pomůže vybrat tu nejlepší sedačku. Jinými slovy, jednoduchá fotografie cizího interiéru bude úžasným pomocníkem.