Smtpl

Vestavné skříně jsou cenově dostupné pro každého

Vždy se najdou v bytě nebo domě volné prostory, kde si posteskneme, že do takového volného místa nelze nic postavit, tento atypický volný prostor nejde snad ani využít. Omyl je pravdou. Každý volný prostor, kde zeď tvoří výklenek, se dá využít a to velmi prakticky. Dokonce prostory pod schodištěm se dají podle rozlohy velmi šikovně použít jako šatna, pracovna nebo odkládací prostor. Pokud se vhodně sladí dřevo s designem bytu, bude nakonec taková skříň vypadat, jakoby sem přirozeně patřila. Navíc pěkně vyplní volný prostor do jedné roviny se zdí nebo výklenky.
skříň pod schodištěm.jpg
To má také své výhody, že o takto vyrobený nábytek na míru nebude někdo neustále zakopávat nebo do něj narážet. Takové volné prostory se dají velmi prakticky vyplnit různými úložnými místy, které mohou být jak uzavřené, tak otevřené. Každé takové zákoutí lze využít a to nejen pod schodištěm, ale i podél stěn, příček nebo dokonce i pod stropem.

Obraťte se na odborníky v tomto oboru

Ne vždy, co my si usmyslíme, bude to nejlepší. Naše představy a možnosti provedení se mohou mnohdy lišit, anebo být dokonce nevhodné ze stavebního hlediska. Nic nebrání tomu se poradit s odborníky, kteří mají zkušenosti a skutečně dokážou udělat skrytý zázrak, tak aby byl vhodný jak pro design bytu, tak pro uživatele. Vše pečlivě zaměří a vytvoří dle možností vestavné skříně, cena rozhodně nebude to, s čím byste si měli lámat hlavu.
skříň u postele.jpg
Spíš přemýšlejte o tom, zdali nechcete dvířka vylepšit o zrcadlo nebo jiné moderní doplňky. Případně jaké barevné provedení by se vám konkrétně líbilo nebo kolik polic budete potřebovat. Finanční stránka se hodně liší podle přání zákazníka, materiálu, rozměrech, ale i počtu dveří nebo pak různých doplňků. Veškerá konzultace se vždy provádí v místě, s přesným zaměřením a požadavky. Vestavný nábytek je nejen praktický, ale také díky jeho provedení se dá tak trochu zvětšit byt a získat mnoho praktických schovaných prostorů.