Smtpl

Vodní výčepní zařízení

V dnešní době se zdražuje více, než kdy předtím a zdražení se týká snad všeho. Ceny jdou neustále nahoru a to se týká i čepovaného piva ve Vaší hospodě. Určitě jste si všimli, že Váš hospodský šel s celou také nahoru a vy tak odcházíte z hospody zase o nějakých pár desítek mincí méně. Jestliže tohoto zdražování už máte plné zuby, tak si kupte vlastní výčepní zařízení, se kterým ušetříte jak peníze, tak cestu do hospody.

zařízení

Výčepní zařízení vodní, je ideální na party, akce, ale také na domácí točení pivek na zahradě, nebo v garáži. Díky tomuto zařízení už nebudete muset chodit do hospody na předražené pivo, ale můžete si ho dopřát v pohodlí domova. Navíc si budete moct určit, jaký druh piva si koupíte a jak velkou bečku si koupíte. Pokud budete sedět pouze s rodinou o víkendu, tak Vám bude bohatě stačit 15 l bečka a nebudete tak muset utrácet za velkou. Navíc budete mít dokonalý přehled o stavu trubek a to díky tomu, že si je budete čistit sami. Navíc si ušetříte cestu do hospody a manželka Vám nebude pořád dokola říkat, že furt sedíte v hospodě. Bude si moct dát lahodné pivo s Vámi a pozvat můžete i přátelé. Ti u Vás budou ovšem pečení a vaření, protože jakmile zjistí, že jste si koupili výčep, tak nebudou mít tendenci chodit do hospody.

zařízení (2)

Pokud do výčepního zařízení investujete, tak si můžete být jisti, že se Vám během let vrátí. Nejen, že budete čepovat pivo za poloviční cenu, ale také budete moct výčep kdykoliv přemístit na jinou akci, či party. Tudíž Váš výčep bude v neustálém zápřahu a jeho cena se bude splácet mnohem rychleji. Můžete si být také jistě, že Vám vydrží mnoho let a svojí úlohu dokonale splní.

Pokud tedy nechcete zbytečně vyhazovat peníze v předražené hospodě, tak si zakupte vlastní výčep, který Vám ušetří nejen kroky do hospody, ale také peníze za předražené pivo.