Smtpl

Ani počasí vašemu bazénu neublíží

Pro mnoho vlastníků bazénu je největším problémem (tedy těsně po snaze udržet vodu čistou) právě počasí. V letním období není žádnou výjimkou, pokud nás překvapí silné bouřky v doprovodu s nárazovým větrem, které vznikají následkem příliš velkého horka. Pro každého majitele bazénu to znamená, že se čas od času musí potýkat s dlouhodobějším úklidem jeho nádrže, ve které je napadané listí, jehličí nebo hrubá špína.
Usnadnit si práci a vyhnout se tak nepříjemnému sběru nečistot, můžete přitom zcela jednoduše.
➔   Pořídit si krycí plachtu na bazén je pro majitele zahradních bazénů něco, co považují za velkou pomoc a finanční položku, která jim prodlouží životnost jejich čisté vody a práci s její udržením.
kačenka s korunkou

Mít ji – znamená myslet dopředu

V době vaší nepřítomnosti může do vaší nádrže spadnout prakticky cokoliv. Zabránit hrubé špíně padnout na dno vaší nádrže můžete tak, že se postaráte o její celkové zakrytí. V nabídce si můžete zvolit plachtu modrou nebo černou. Barva není rozhodující, protože jsou všechny dostatečně kvalitní a ochrání vaši vodu tak, abyste později nemuseli řešit zbytečné nepříjemnosti s její čištěním.
V případě nepříznivého počasí se nemusíte obávat toho, že vám ji odfoukne vítr nebo se potopí na dno bazénu.Snadno ji připevníte záchytnými body nebo šňůrou po jeho obvodu.
➔   Všechny druhy krycích plachet mají uprostřed několik odtokových otvorů. Dešťová voda se tedy nebude usazovat na plachtě, ale bude postupně a bez jakéhokoliv nátlaku odtékat do vašeho bazénu.
palma u bazénu

Noční zakrytí bazénu

Pokud váš bazén budete pravidelně zakrývat v době, když spíte, postaráte se o to, že bude v nočních hodinách chráněný před chladem a vaši vodu vám nijak neznehodnotí. Rovněž tak ji využijete v době, kdy nebudete doma, ať už to bude v zaměstnání nebo na dovolené.
Nebuďte lhostejní k vaší snaze zabezpečit pro všechny členy vaší rodiny průzračnou vodu, která bude chráněna díky tomu, že myslíte na příslušenství, které využijete každý den.

Next Article