Smtpl

Ani počasí vašemu bazénu neublíží

Pro mnoho vlastníků bazénu je největším problémem (tedy těsně po snaze udržet vodu čistou) právě počasí. V letním období není žádnou výjimkou, pokud nás překvapí silné bouřky v doprovodu s nárazovým větrem, které vznikají následkem příliš velkého horka. Pro každého majitele bazénu to znamená, že se čas od času musí potýkat s dlouhodobějším úklidem jeho nádrže, ve které je napadané listí, jehličí nebo hrubá špína.
Usnadnit si práci a vyhnout se tak nepříjemnému sběru nečistot, můžete přitom zcela jednoduše.
Pořídit si krycí plachtu na bazén je pro majitele zahradních bazénů něco, co považují za velkou pomoc a finanční položku, která jim prodlouží životnost jejich čisté vody a práci s její udržením.
kačenka s korunkou

Mít ji – znamená myslet dopředu

V době vaší nepřítomnosti může do vaší nádrže spadnout prakticky cokoliv. Zabránit hrubé špíně padnout na dno vaší nádrže můžete tak, že se postaráte o její celkové zakrytí. V nabídce si můžete zvolit plachtu modrou nebo černou. Barva není rozhodující, protože jsou všechny dostatečně kvalitní a ochrání vaši vodu tak, abyste později nemuseli řešit zbytečné nepříjemnosti s její čištěním.
V případě nepříznivého počasí se nemusíte obávat toho, že vám ji odfoukne vítr nebo se potopí na dno bazénu.Snadno ji připevníte záchytnými body nebo šňůrou po jeho obvodu.
Všechny druhy krycích plachet mají uprostřed několik odtokových otvorů. Dešťová voda se tedy nebude usazovat na plachtě, ale bude postupně a bez jakéhokoliv nátlaku odtékat do vašeho bazénu.
palma u bazénu

Noční zakrytí bazénu

Pokud váš bazén budete pravidelně zakrývat v době, když spíte, postaráte se o to, že bude v nočních hodinách chráněný před chladem a vaši vodu vám nijak neznehodnotí. Rovněž tak ji využijete v době, kdy nebudete doma, ať už to bude v zaměstnání nebo na dovolené.
Nebuďte lhostejní k vaší snaze zabezpečit pro všechny členy vaší rodiny průzračnou vodu, která bude chráněna díky tomu, že myslíte na příslušenství, které využijete každý den.

Next Article