Smtpl

Jak zjistit, kde je sleva?

Kupujete si oblečení přes internet a máte svůj oblíbený online obchod nebo kupujete jen tam, kde vám nabízí slevy? Jenže jak se o slevách dozvědět? Nemůžete přece stále dokolečka projíždět všechny online obchody a čekat až narazíte na slevu. Také se můžete v online obchodech zaregistrovat a nechat si posílat maily s nabídkami a občas se dočkáte i mailu se slevovým kupónem, ale vaše pošta bude zavalena ustavičnými nabídkami obchodů.

online obchod

Existují však internetové stránky, kde slevy sledují za vás a vy jen vyhledáte zboží, které zrovna potřebujete a stránky vám vyhledá, v kterém obchodě mají dané zboží zrovna ve slevě. Je to výhodné, pokud sháníte konkrétní věc, třeba tablety do pračky nebo myčky a máte svou oblíbenou značku. Ale zpět k oblečení.

Pokud jste zaregistrováni u nějakého online obchodu, časem se můžete stát VIP zákazníkem a obchod vám může nabídnout slevu. To ale znamená, že musíte nakupovat stále u stejného obchodu, což i přes širokou nabídku může být omezující. Lepší je navštěvovat více obchodů a kupovat si to, co se nám v jednotlivých obchodech líbí. Jenže jak se dostat ke slevám? Můžete vyzkoušet slevový kupón about you zeleneslevy.cz.

online obchod

Všichni se snažíme šetřit a je výhodné si zjistit, jestli náš online obchod nenabízí zrovna nějakou slevu. Jsou věci, které bychom si klidně mohli koupit o měsíc později, kdybychom věděli, že za měsíc bude ve slevě nebo dostaneme zadarmo poštovné, jenže tohle se většinou dopředu nedovíme. Nezbývá tedy, než se zaregistrovat u více obchodů a počkat si, až budou mít nějakou slevu. Možná to bude ke Dni žen nebo posezónní výprodej. Pokud znáte svůj internetový obchod již delší dobu, slevy se většinou každým rokem opakují a můžete slevy předpokládat. Internetové obchody nabízejí levnější zboží než kamenné prodejny, ale proč si nevyhlídnout i slevy a ušetřit tak ještě o něco více. Každá korunka se počítá.