Smtpl

Nejlepší Twitter účty pro ekonomy

Twitter, stejně jako jiné sociální sítě jsou skvělým zdrojem pro motivaci, inspiraci i zábavu. Pohybujete se v oblasti finančního trhu, investic, marketingu či ekonomiky obecně? I pro vás je tu skvělá šance a úžasné profily, které můžete sledovat. Komu dát follow a užívat si jejich příspěvků?

twitter na obrazovce

Inspirace na každém kroku

Motivaci potřebuje každý. A finance mohou být někdy velmi depresivní. Pokud si chcete zvednout náladu, občas se i zasmát a zároveň si užít svého oboru, dejte follow těmto třem účtům. Báječný je profil ValueWalk (@valuewalk), Bluegrass Capital (@BluegrassCap) a Quath the Raven (@QTResearch).

 

Zdroje informací

Možností každodenního zpravodajství je na internetu skutečně hodně. Jste-li fanoušky Twitteru, máte na výběr spoustu účtů. Nejlepším zdrojem pro novinky v širší oblasti zájmu není nikdo jiný, než CNBC Breking (@CNBCNow).

 

Stejně důležité jsou ale také novinky z Wall Street. Co jiného je lepší pro informace o akciích než největší finanční centrum na světě. Sledujte Bloomberg (@business), Reuters Business (@ReutersBiz) nebo Business Insider (@businessinsider). Ani na jednom z nich vám neunikne žádná zásadní informace, kterou potřebujete k úspěšnému podnikání na poli akcií.

 

Češi na vrcholu

Skvělou inspiraci nenajdete pouze v zahraničí, ale i u nás. I my máme spoustu úspěšných ekonomů, kteří vás mohou posunout o kousek dál. Podívat se můžete například na účet Aleše Vávry (@ales_vavra), který se kapitálovým trhům věnuje více jak 15 let. Kdo by mohl být lepší ke vzdělávání a prohlubování vašich znalostí?

bussines na tabletu

Kromě něj sledujte i tweety Juraje Podrackého (@JurajPodracky), Michala Semotana (@MichalSemotan) nebo odborníka na energetiku Michala Šnobra (@michalsnobr). Na každém z těchto profilů se dočkáte jedinečných informací, odkazů na cenné zdroje a mnohem víc. Kdo chce najít inspiraci, ten ji najde. Twitter je pro to ideálním místem. Neváhejte a dejte se hned do pročítání skvělých, jedinečných příspěvků.

Next Article