Smtpl

Reklamní předměty mohou být i neobvyklé

http://www.knihovnakv.cz/vyroci-knihovny-p747.htm =“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Reklamním předmětem dnes můžeme nazvat v podstatě jakýkoli předmět, na který se dá tisknout, a technologie potisků jsou na takové úrovni, že umožňují potisk na povrchy hladké, hrubé, rovné, zaoblené, na plasty, textil, ošetřené dřevo, kov, sklo, porcelán, keramiku, zkrátka na co si vzpomenete. Máte-li tedy nějaké speciální přání a chcete-li někoho oslovit něčím skutečně netradičním, máte možnost po domluvě se specializovanou firmou, která tyto služby zajišťuje.

dva hrnky

Dekorativní květináče – inspirovat se nápady na potisk lze buď na Internetu, anebo to zkuste z vlastní hlavy. Nápady můžete pojmout skutečně velkoryse, například zkusit nechat vytisknout na ozdobné květináče z plastu nápis, který vám přiblíží popisem rostlinu v květináči pěstovanou. Může tam být uvedeno, jak často a jak vydatně zalévat, při jaké teplotě pěstovat, zda rosit či nikoli, zda je rostlina náchylná na průvan, na přelití apod. Toto může posloužit třeba dětem, které s pěstováním rostlin začínají, a popis může být vyzdoben obrázkem, karikaturou, a můžete jej ponechat v květináči v popředí, anebo jej otočit vzad a v případě potřeby si jej kdykoli přečíst.

hrnek ve tvaru srdce

Hrnkyreklamní hrnky s potiskem jsou poměrně běžným zákaznickým přáním a vy byste mohli zkusit vytisknout na hrnek i něco, co se vám může hodit v běžném životě např. v kanceláři nebo na pracovním stole. Mohou na něm být např. některé důležité matematické vzorce, násobilka, převody jednotek hmotnosti, délky, teploty atp. Zkrátka údaje, které často vyhledáváte na Internetu. Anebo na hrnku mohou být vytištěná významná data narození a výročí vaší rodiny – v kanceláři to využijete např. tehdy, že si včas vzpomenete na své blízké a ještě před příchodem domů z práce jim ve městě koupíte vhodný dárek. Budete mít své blízké díky hrnku stále na očích a tím pádem je malá pravděpodobnost, že na někoho zapomenete.