Smtpl

Rozšiřujeme náš dynamický kolektiv a uvítáme nové kolegy

Jsme členem České logistické asociace z. s. (ČLA) a zabýváme se kompletní logistickou léčiv a veškerého zdravotnického materiálu, a to nejen u nás v České republice, ale naše kompetence sahají až daleko za hranice. Přepravujeme zdravotnický materiál v rámci celé Evropské unie.

K tomu, abychom mohli provádět logistické služby, potřebujeme dostatečný, moderní a v neposlední řadě hlavně i bezpečný vozový park. Jen tak můžeme zvládat přepravu a distribuci léčiv od jejich výrobců až po konečné uživatele, potažmo pacienty. Vše, co se týká zdravotnických potřeb, včetně léků, převážíme a distribuujeme do lékáren, nemocnic, výzkumných ústavů a lékařských ordinací. Jsme tam, kde je nás potřeba.

logistika auto

U nás si můžete komfortně objednat přepravu léčiv. Jednáme rychle a spolehlivě. Naše přepravní vozy jsou samozřejmě vybaveny pro převoz zdravotnických potřeb. Naše přeprava tak splňuje veškerá nařízení a vyhlášky, kdy se léky musejí převážet za určitých teplotních podmínek. Vše je kontrolováno a přísně střeženo.

Váš požadavek rychle a bezpečně vyřídíme a dopravíme na vámi zvolené místo i v jiných evropských státech.

logistika dodávka

A k tomu, abychom byli rychlí a pružní, rozšiřujeme řady našich spolupracovníků Kariéra v TLCargo Tlcargo a uvítáme nové kolegy v našem dynamickém týmu! Máte-li svůj vůz, tj. dodávku do 3,5t – pak vás třeba naše nabídka osloví, kdy vám nabízíme práci na hlavní pracovní poměr nebo na živnostenský list. Požadujeme řidičský průkaz skupiny „B“ nebo „C“.

Ale brány jsou otevřeny i vám, řidičům, kteří dodávku nevlastníte. Vám nabízíme pozici řidiče nákladního vozu kurýrské služby. Dle dohody se může jednat o hlavní pracovní poměr nebo dohodu či živnostenský list.

Jste akční a máte organizační talent? Pak právě pro vás je volná pozice manažera logistiky! Vaší pracovní náplní bude, krom jiných, tvorba plánu výroby v návaznosti na odvolávky zákazníků, koordinace činnosti odboru logistiky, expedice, odpadové hospodářství spolu s vedením a řízením skladu.