Smtpl

Skladovací kontejnery a jejich využití.


Máme mnoho druhů dopravy a přepravy. Mezi ty nejznámější patří doprava silniční, letecká, vlaková a vodní. A tímto způsobem se dá přepravit skoro cokoliv. A to dokonce z jednoho koutu světa do druhého. A čím je to vlastně dáno? Jistě v tom hraje velkou roli kvalita materiálů a přepravních boxů ve kterém se zboží přepravuje. To musí být vždy v prvotřídní kvalitě. Pokud by tomu tak totiž nebylo, mohlo by se zboží poškodit a nemuselo by dorazit v takové kvalitě, jak se předpokládalo. A tím pádem by bylo zboží celé znehodnocené. A tak jsou na dopravu kladené opravdu vysoké nároky. A co je tedy ten skladovací kontejner a k čemu tedy vlastně slouží? Tyto kontejnery byly především vyráběny pro námořní přepravu. Ale jeho oblíbenost se rozšířila po celém světě. A pronikla ještě do jiných přeprav. Například se momentálně používá hojně i v přepravě vlakové.

skladovací kontejner

A to k přepravě nákladu například z Číny a jiných vzdálených zemí. Jsou velmi odolné, protože jsou vyráběny z oceli. A tato ocel má navíc anti korozní vrstvu, která ho chrání před vnějšími vlivy a tím se stává ještě více odolným. Takže mořská voda, déšť nebo mráz mu vůbec nevadí. A je schopný odolávat i vysokým teplotám, které na své cestě většinou také potká. Vyrábějí se ve dvou rozměrech, přičemž je každý jinak těžký. Jeden je dlouhý šest metrů a jeho hmotnost činí 2,2 tuny. A ten druhý je zase dlouhý jednou tolik a měří neuvěřitelných 12 metrů. A jeho hmotnost dosahuje 4 tuny. Tyto kontejnery jsou bezpečné a pro extrémní přepravu jsou připravené. Mezi jejich vybavení patří visací zámek, který je připevněn na rukojeť boxu.

lodní přeprava

A pokud by vám toto zabezpečení snad nestačilo, dají se dokoupit ještě další ochranné prvky. Kontejner se dá po případné domluvě i zakoupit. A pokud ho budete umisťovat, nemusíte k tomu mít žádné povolení. Dají se lehce skladovat na sebe, a to jak ve vnitřním, tak i ve venkovním prostředí. A kde se dá skladovací kontejner pronajmout? Dají se získat takřka po celé Evropě, protože disponují svojí velkou základnou, která určitě bude mít možnost vám kontejner pronajmout i ve vaší blízkosti. Uskladní vám kontejnery až do deseti tun, a dokonce obdržíte i balíček proti vloupání. A poskytne vám to společnost CONTAINTEX a jejich služby zahrnují poradenství, dodávku i vrácení skladového kontejneru.