Smtpl

Přijďte si vybrat svůj ideální dům!

Už jste se byli podívat v centru mobilních domů https://www.lavarohouse.cz/? Tak to byste rozhodně měli, tím spíše, pokud toužíte po vlastním bydlení! U renomovaného výrobce mobilních domů si spolehlivě vybere každý, ať už jsou vaše představy o bydlení jakékoli. A vůbec nejlepší na tom je, že tady můžete svůj dům vybírat beze strachu z toho, že na něj nenašetříte dost peněz.

dřevěný domeček

Ano, je to tak, pro mobilní domy je totiž typické právě to, že si je může pořídit skoro každý člověk. Můžete je zaplatit buď přímo ze svých úspor anebo s pomocí malého úvěru, protože jejich cena je opravdu nízká a jedná se o zlomek ceny běžného bydlení. Proto je jedná o tak revoluční nabídku na trhu s bydlením, a právě proto se mobilní domy v České republice těší vzrůstající oblibě u veřejnosti. Lidé si je totiž pořizují nejen jako své hlavní, celoroční bydlení, ale také jako sezónní rekreační stavby. Ať už tedy máte libovolný sen o bydlení anebo o pěkné chatě na rekreaci, nyní si ho můžete splnit i vy!

Jistě vás zajímá, jak takový mobilní dům vypadá. Pro mobilní domy je typické, že nemají pevné základy spojené se zemí, odtud pochází i jejich pojmenování – na místo vám takový dům dopraví výrobce speciálním vozidlem ve stavu vhodném k okamžitému nastěhování, a pokud se někdy v budoucnosti rozhodnete pro změnu adresy, můžete svůj mobilní dům vzít bez potíží s sebou.

klíč

Velikost mobilního domu odpovídá zhruba velikosti běžného bytu v panelovém domě. Takové bydlení vám tedy neposkytne prostorové možnosti průměrného rodinného domu, nicméně jedná se o naprosto plnohodnotné bydlení o dostatečných rozměrech pro život. A pokud jste zvyklí na bydlení v menším bytě, tak ten rozdíl uvnitř ani nepoznáte. Budete mít k dispozici veškeré běžné vybavení bytu, ovšem budete žít na svém vlastním pozemku a bez případných hlučných sousedů okolo.