Smtpl

Prodej bublinkové fólie aneb proč jí mít alespoň pár metrů doma

Kdo by neznal bublinkovou fólii, nesmrtelný balicí a ochranný materiál k nezaplacení. Máte-li ji doma v zásobě alespoň v návinu několika metrů, zjistíte, že se hodí v mnoha různých situacích.

Co se na bublinkové fólii nejvíce cení

Univerzální využití – bude vám jistě připadat přinejmenším úsměvné, že fólie s bublinkami vznikla v laboratorních podmínkách jako jedna z možností pokrýt stěnu neobvyklou tapetou. Asi jen stěží si dokážete představit, že byste měli něco takového doma na stěnách, ovšem to neznamená, že je tato fólie k ničemu. Dnes se bez ní neobejdou stěhovací firmy, majitelé obchodů, co distribuují zákazníkům zboží prostřednictvím přepravních společností, neobejdeme se bez ní ani my, co se chystáme balit věci do krabic nebo nějaké drobnosti, které odesíláme v balíku poštou, a potřebná je i v místech, kde byste to zrovna neočekávali:

fólie, nůžky a lepenka

Tepelná izolace – jedním z těch méně obvyklých důvodů, proč zrovna bublinky v polyetylenu, jsou pokojové a zahradní rostliny, které potřebujeme někam přemístit a udržet v teple. Bublinková fólie prodej Balteto může i o několik stupňů zvýšit uvnitř tepelný komfort, což se hodí hlavně při kolísání venkovní teploty kolem bodu mrazu.

Pohodlí při stanování – teplo od posezení na fólii s bublinkami oceníme i ve stanu pod karimatkou nebo v prostoru před stanem. Můžete ji mít s sebou na cyklistickém výletu, hodí se pro změkčení sedla i pro bezpečnější posezení kdekoli v přírodě. Na bublinkách se dobře sedí u večerního ohně, a když vám ji náhodou jiskry propálí, nikomu to nevadí.

dívka za fólií

Doma při práci – domácí práce, které vykonáváte přímo u země nebo dokonce v sedě na zemi, si takto můžete zpříjemnit. Jsou to například pokládání koberců, dlažby či plovoucí podlahy, elektroinstalační práce s elektrickými rozvody, malování, štukování nebo tmelení stěn, rozebírání a montáže nábytku atd.